Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:


Hrvatski sabor
Trg sv. Marka 6
10 000 Zagreb

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 5. saziva Hrvatskoga sabora
 

MARIJAN MLINARIĆ

 
HDZ

 

Marijan Mlinarić

Rođen je 13. veljače 1944. godine u mjestu Jalžbet (Varaždin). Diplomirao na Medicinskom fakultetu u Zagrebu (VSS - doktor medicine; kirurg).

Preminuo 4. rujna 2007. u Varaždinu.

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2003.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
4. rujna 2007.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata 23. prosinca 2003. godine. Istoga dana zastupničku dužnost započeo je obnašati zamjenik zastupnika Vladimir Pleško.
- dana 22. srpnja 2005. zastupniku prestaje mirovanje mandata i istoga dana započinje mirovanje zastupničkog mandata
- dana 31. siječnja 2006. zastupnik je, prestankom mirovanja zastupničkog mandata, nastavio obnašati zastupničku dužnost
- mandat zastupnika prestao je smrću, 4. rujna 2007., a dužnost zamjenka zastupnika započeo je obnašati Zdravko Maltar danom 3. listopada 2007.

Dužnosti u Saboru:
- član Odbora za turizam
- član Odbora za predstavke i pritužbe
- član Odbora za ravnopravnost spolova

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
III. izborna jedinica



Zastupnici
 
Sabornica1.jpg
Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Powered by iSite