Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Mapa weba
Naslovna
English

Kontakt:


Hrvatski sabor
Trg sv. Marka 6
10 000 Zagreb

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Predsjednik Hrvatskoga sabora
 
Predsjednik i Ured predsjednika
 

Vladimir ŠeksNa konstituirajućoj sjednici Hrvatskoga sabora održanoj 22. prosinca 2003. godine, za predsjednika Hrvatskoga sabora izabran je Vladimir Šeks, zastupnik Hrvatske demokratske zajednice.

Vladimir Šeks rođen je 1. siječnja 1943. godine u Osijeku, po zanimanju je pravnik, a na parlamentarnim izborima 2003. godine peti je put zaredom izabran za zastupnika u Sabor.

Životopis predsjednika Hrvatskoga sabora Vladimira Šeksa

Sve obveze i poslovi predsjednika Sabora koordiniraju se u Uredu predsjednika Sabora koji vodi predstojnik Ureda. Radno vrijeme je u pravilu od 8.30 do 16.30 sati ili dulje ako to zahtijevaju obveze predsjednika.

Kontakt:

Ured predsjednika Hrvatskoga sabora
Trg sv. Marka 6-7, 10000 Zagreb

Gordana Franjić, stručna savjetnica (gordana.franjic@sabor.hr)
Irena Pugelnik, administrativna tajnica (irena.pugelnik@sabor.hr)

Djelatnici Ureda predsjednika:

Boris Abramović, predstojnik Ureda (boris.abramovic@sabor.hr)
Telefon: 6303 544

Đurđica Pralas, savjetnica za unutarnju politiku (durdica.pralas@sabor.hr)
Telefon: 4569 528

Stjepan Vukas, savjetnik (stjepan.vukas@sabor.hr)
Telefon: 4569 527

Dunja Hergula, savjetnica (dunja.hergula@sabor.hr)
Telefon: 6303 498

Marina Octenjak, savjetnica (marina.octenjak@sabor.hr)
Telefon: 6303 836

Barbara Tartaglia, savjetnica (barbara.tartaglia@sabor.hr)
Telefon: 4569 732

Vanja Goldberger, savjetnik (vanja.goldberger@sabor.hr)
Telefon: 4569 538

  Autor: Ured predsjednika  


5. saziv Sabora
Hrvatski sabor 5. saziva konstituiran je 22. prosinca 2003., a odluku o svome raspuštanju donio je 12. listopada 2007. godine.
Vladimir Šeks - predsjedanje sjednicom Sabora.jpg
 
Fotogalerije
 
 
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite