Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
DARKO MILINOVIĆ  
HDZ


Darko MilinovićRođen je 25. travnja 1963. u Gospiću. Završio Medicinski fakultet u Zagrebu (VSS - liječnik, doktor medicine).

Kontakt:

Odbor za obitelj, mladež i šport
Telefon: 01/45 69 780
Telefaks: 01/45 69 658
e-mail: odborzaobitelj.mladezisport@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
23. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.
- zastupniku je prestalo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.

Dužnosti u Saboru:
- predsjednik Odbora za obitelj, mlade i sport
- član Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice - Hrvatske građanske stranke

Izborna jedinica:
IX. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- predsjednik Odbora za obitelj, mlade i sport- od 18. siječnja 2012. do 29. lipnja 2012.
- član Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku- od 18. siječnja 2012. do 29. lipnja 2012.
- potpredsjednik Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku- od 29. lipnja 2012. do 24. svibnja 2013.

Prethodni mandati:
6. saziv
5. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite