Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
ZLATKO KOMADINA  
SDP


Zlatko KomadinaRođen je 24. listopada 1958. u Ljubljani. Završio Tehnički fakultet u Rijeci (VSS - diplomirani inženjer strojarstva

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
13. travnja 2012.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.; zamjenica zastupnika je Ada Damjanac
- zastupniku je prestalo mirovanje mandata danom 13. travnja 2012.
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 3. lipnja 2013.; zamjenica zastupnika je Ada Damjanac

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
VIII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- predsjednik Odbora za prostorno uređenje i graditeljstvo- od 15. lipnja 2012.do 3. lipnja 2013.
- član Odbora za financije i državni proračun- od 15. lipnja 2012.do 3. lipnja 2013.
- član Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu- od 15. lipnja 2012.do 3. lipnja 2013.

Prethodni mandati:
6. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite