Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
SONJA KÖNIG  
HNS


Sonja KönigRođena je 3. kolovoza 1974. u Zagrebu. Završila Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS - diplomirana politologinja).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata
Telefon: 01/4569 536; 01/6303 052
Telefaks: 01/4569 473
e-mail: klubhns@sabor.hr

 
O zastupnici  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednica Odbora za ravnopravnost spolova
- članica Odbora za europske poslove
- članica Odbora za obitelj, mlade i sport

Izabrana:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
III. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- članica Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku- od 18. siječnja 2012. do 4. srpnja 2014.
- zamjenica člana Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Zajedničkom parlamentarnom odboru RH - EU- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.
- članica Odbora za pravosuđe- od 21. lipnja 2013.do 4. srpnja 2014.
- članica Odbora za međuparlamentarnu suradnju


Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite