Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
DANIEL MONDEKAR  
SDP


Daniel MondekarRođen je 9. studenoga 1978. u Zagrebu. Završio Hrvatske studije u Zagrebu (VSS - profesor povijesti).

Kontakt:

Odbor za europske poslove
Telefon: 01/63 03 225
Telefaks: 01/63 03 226
e-mail: daniel.mondekar@sabor.hr

Osobna web stranica: www.mondekar.com 
Twitter: @daniel_mondekar
Facebook: https://www.facebook.com/daniel.mondekar

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- predsjednik Odbora za europske poslove
- član Odbora za obrazovanje, znanost i kulturu
- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju
- zamjenik člana Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
VI. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za rad, mirovinski sustav i socijalno partnerstvo- od 18. siječnja 2012. do 20. rujna 2013.
- predsjednik Odbora za europske integracije- od 18. siječnja 2012. do 1. srpnja 2013.
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Zajedničkom parlamentarnom odboru RH - EU- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.

Prethodni mandati:
6. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite