Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
FRANJO LUCIĆ  
HDZ


Franjo LucićRođen je 9. rujna 1958. u Zagrađu (Pleternica). Završio Ekonomsku školu (SSS – prodavač).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Telefaks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- predsjednik Odbora za poljoprivredu
- član Odbora za europske poslove
- član Odbora za ljudska prava i prava nacionalnih manjina
- član Odbora za predstavke i pritužbe

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
V. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav- od 22. prosinca 2011. do 18. prosinca 2012.
- član Odbora za regionalni razvoj i fondove Europske unije- od 18. siječnja 2012. do 13. srpnja 2012.
- potpredsjednik Odbora za regionalni razvoj i fondove Europske unije- od 13. srpnja 2012. do 19. travnja 2013.

Prethodni mandati:
6. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite