Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
DUJOMIR MARASOVIĆ  
HDZ


Dujomir MarasovićRođen je 3. siječnja 1952. u Kostanju, Omiš. Doktorirao na Medicinskom fakultetu (VSS - doktor medicinskih znanosti, sveučilišni profesor, specijalist dermatovenerologije).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Telefaks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku
- član Odbora za izbor, imenovanja i upravne poslove

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice - Hrvatske građanske stranke

Izborna jedinica:
X. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- potpredsjednik Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku- od 18. siječnja 2012. do 29. lipnja 2012.
- član Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku- od 29. lipnja 2012. do 24. svibnja 2013.

Prethodni mandati:
5. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite