Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
MILORAD PUPOVAC  
SDSS


Milorad PupovacRođen je 5. studenoga 1955. u Ceranju Donjem, Benkovac. Doktorirao na Filozofskom fakultetu u Zagrebu (VSS – profesor; doktor znanosti; sveučilišni profesor filologije i lingvistike).

Kontakt:

Odbor za vanjsku politiku
Telefon: 01/6303 814
Telefaks: 01/4569 311
e-mail: ovpsab@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Samostalna demokratska srpska stranka

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Samostalne demokratske srpske stranke
Klub zastupnika nacionalnih manjina

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupnik je obnašao dužnost zastupnika promatrača Hrvatskoga sabora u Europskom parlamentu od 16. ožujka 2012. do 1. srpnja 2013.

Dužnosti u Saboru:
- predsjednik Odbora za vanjsku politiku
- član Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav
- član Odbora za europske poslove

Zastupa manjinu:
- srpsku

Izabran:
- kandidat Samostalne demokratske srpske stranke

Izborna jedinica:
XII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Zajedničkom parlamentarnom odboru RH - EU- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.
- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju

Prethodni mandati:
6. saziv
5. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite