Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
ADA DAMJANAC  
SDP


Ada DamjanacRođena je 29. siječnja 1956. u Puli. Završila Pedagošku akademiju u Puli (VŠS - nastavnica).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupnici  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupnici je započeo mandat 22. prosinca 2011. kao zamjenici zastupnika Zlatka Komadine
- prestankom mirovanja mandata zastupnika Zlatka Komadine, mandat zamjenici zastupnika prestao je 13. travnja 2012.
- zastupnici je započeo mandat 7. lipnja 2013. kao zamjenici zastupnika Zlatka Komadine

Dužnosti u Saboru:
- članica Odbora za ravnopravnost spolova
- članica Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu

Izabrana:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
VIII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- članica Odbora za Hrvate izvan Republike Hrvatske- od 18. siječnja 2012. do 13. travnja 2012.
- članica Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu- od 18. siječnja 2012. do 13. travnja 2012.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite