Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
ZORAN VASIĆ  
SDP


Zoran VasićRođen je 9. travnja 1976. u Sisku. Završio Šumarski fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani inženjer šumarstva; magistar biotehničkih znanosti).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
11. rujna 2014.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započeo mandat 22. prosinca 2011. kao zamjeniku zastupnice Marine Lovrić Merzel
- zastupniku je prestao mandat 11. rujna 2014. povratkom izabrane zastupnice Marine Lovrić Merzel na zastupničku dužnost

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
VI. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za zaštitu okoliša i prirode- od 18. siječnja 2012. do 11. rujna 2014.
- član Odbora za regionalni razvoj i fondove Europske unije- od 18. siječnja 2012.do 11. rujna 2014.
- član Odbora za poljoprivredu- od 20. siječnja 2012. do 11. rujna 2014.
- član Odbora za Hrvate izvan Republike Hrvatske- od 15. lipnja 2012. do 11. rujna 2014.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite