Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
VLADIMIR ŠEKS  


Vladimir ŠeksRođen je 1. siječnja 1943. u Osijeku. Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani pravnik).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Telefaks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
8. svibnja 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupnik je od 23. prosinca 2011. do 15. lipnja 2012. obnašao dužnost potpredsjednika Hrvatskoga sabora
- zastupniku je prestao mandat dana 8. svibnja 2015. podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost; zamjenik zastupnika je Tugomir Kuduz

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
IV. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- potpredsjednik Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav- od 22. prosinca 2011. do 8. svibnja 2015.
- član Odbora za pravosuđe- od 15. lipnja 2012. do 8. svibnja 2015.
- predsjednik Nacionalnog vijeća za praćenje provedbe Strategije suzbijanja korupcije- od 29. lipnja 2012. do 8. svibnja 2015.

Prethodni mandati:
6. saziv
5. saziv
4. saziv
3. saziv
2. saziv
1. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite