Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
TATJANA ŠIMAC BONAČIĆ  
SDP


Tatjana Šimac BonačićRođena je 29. rujna 1957. u Sinju. Magistrirala na Stomatološkom fakultetu u Zagrebu (VSS – doktorica dentalne medicine, specijalist pedodont; magistra biomedicinskih znanosti).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupnici  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednica Odbora za obitelj, mlade i sport
- članica Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku
- članica Odbora za Hrvate izvan Republike Hrvatske

Izabrana:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
X. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- članica Odbora za izbor, imenovanja i upravne poslove- od 22. prosinca 2011. do 18. siječnja 2012.
- zamjenica člana Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Zajedničkom parlamentarnom odboru RH - EU- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.
- članica Odbora za međuparlamentarnu suradnju

Prethodni mandati:
6. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite