Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
LUKA DENONA  
SDP


Luka DenonaRođen je 8. studenoga 1950. u Novalji na otoku Pagu. Završio strojarsko-tehničku srednju školu u Rijeci (SSS - strojarski tehničar).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za predstavke i pritužbe
- voditelj Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Mediterana
- član Odbora za turizam
- član Odbora za pomorstvo, promet i infrastrukturu
- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
VII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Mandatno-imunitetnog povjerenstva- od 22. prosinca 2011. do 20. rujna 2013.
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Mediterana- od 24. veljače 2012. do 27. rujna 2013.

Prethodni mandati:
6. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite