Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
IGOR KOLMAN  
HNS


Igor KolmanRođen je 18. svibnja 1979. u Zagrebu. Završio Fakultet političkih znanosti (VSS - diplomirani politolog).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata
Telefon: 01/4569 536; 01/6303 052
Telefaks: 01/4569 473
e-mail: klubhns@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
23. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započeo mandat 23. prosinca 2011. kao zamjeniku zastupnice Vesne Pusić

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za europske poslove
- član Odbora za vanjsku politiku
- član Odbora za obrazovanje, znanost i kulturu
- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
I. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Zajedničkom parlamentarnom odboru RH - EU- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.
- član Odbora za europske poslove- od 12. srpnja 2013. do 4. srpnja 2014.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite