Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
GORDAN JANDROKOVIĆ  
HDZ


Gordan JandrokovićRođen je 2. kolovoza 1967. u Bjelovaru. Završio Fakultet političkih znanosti i Fakultet građevinskih znanosti u Zagrebu (VSS – diplomirani politolog; VŠS – inženjer građevine).

Prošireni životopis

Kontakt:

Odbor za europske poslove
Telefon: 01/63 03 225
Telefaks: 01/63 03 226
e-mail: europski.poslovi@sabor.hr 

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
23. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.
- zastupniku je završilo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za europske poslove
- član Odbora za vanjsku politiku
- član Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost
- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe
- zamjenik člana Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini OESS-a

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
I. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- potpredsjednik Odbora za europske integracije- od 18. siječnja 2012. do 1. srpnja 2013.
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Zajedničkom parlamentarnom odboru RH - EU- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.

Prethodni mandati:
6. saziv
5. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite