Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
JOSIP VUKOVIĆ  
SDP


Josip Vuković

Rođen je 30. srpnja 1946. u Novoj Gradiški. Završio Elektrotehnički fakultet u Banjaluci (Bosna i Hercegovina), (VSS - diplomirani inženjer elektrotehnike).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
V. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za gospodarstvo- od 18. siječnja 2012. do 26. listopada 2012.
- član Odbora za obranu- od 18. siječnja 2012. do 20. ožujka 2015.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite