Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
NIKOLA VULJANIĆ  
nezavisni


Nikola VuljanićRođen je 25. lipnja 1949. u Karlovcu. Završio Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS - profesor engleskog jezika i književnosti).

Kontakt:

Klub nezavisnih ljevičara

Telefon: 01/4569 480
Telefaks: 01/6303 587
e-mail: klub.nezavisnih.ljevicara@sabor.hr 

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Nezavisni

Klub zastupnika:
Klub nezavisnih ljevičara

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 1. srpnja 2013.; zamjenik zastupnika je Nenad Pleše
- zastupniku je prestalo mirovanje mandata danom 3. veljače 2015.
- zastupnik je 16. veljače 2015. prestao biti članom Hrvatskih laburista - Stranke rada te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao nezavisni zastupnik
- zastupnik je obnašao dužnost zastupnika promatrača Hrvatskoga sabora u Europskom parlamentu od 16. ožujka 2012. do 1. srpnja 2013.

Dužnosti u Saboru:
- član Odbora za zakonodavstvo
- član Odbora za europske poslove
- član Odbora za obrazovanje, znanost i kulturu

Izabran:
- lista Hrvatskih laburista - Stranke rada

Izborna jedinica:
VII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za zakonodavstvo- od 22. prosinca 2011. do 1. srpnja 2013.
- zamjenik člana Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe- od 24. veljače 2012. do 15. lipnja 2012.
- član Odbora za međuparlamentarnu suradnju

Prethodni mandati:
5. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite