Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
MIHAEL ZMAJLOVIĆ  
SDP


Mihael ZmajlovićRođen je 19. siječnja 1978. u Zagrebu. Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani ekonomist).

Kontakt:

Odbor za prostorno uređenje i graditeljstvo
Telefon: 01/ 45 69 432
Telefaks: 01/ 45 69 323
e-mail: odborpug@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
22. prosinca 2011.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 13. lipnja 2012.; dužnost zamjenice zastupnika započela je 15. lipnja 2012. obnašati Ljiljana Cvjetović

Izabran:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
VII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- predsjednik Odbora za prostorno uređenje i graditeljstvo- od 18. siječnja 2012. do 13. lipnja 2012.
- član Odbora za financije i državni proračun- od 18. siječnja 2012. do 13. lipnja 2012.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite