Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
SANDRA PETROVIĆ JAKOVINA  
SDP


Sandra PetrovićRođena je 21. ožujka 1985. u Zagrebu. Završila Pravni fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirana pravnica).

Kontakt:

Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske
Telefon: 01/4569 313; 01/6303 065
Telefaks: 01/4569 535
e-mail: klubsdp@sabor.hr

 
O zastupnici  
Stranačka pripadnost:
Socijaldemokratska partija Hrvatske

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Socijaldemokratske partije Hrvatske

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
18. siječnja 2012.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
1. srpnja 2013.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupnici je započeo mandat 18. siječnja 2012. kao zamjenici zastupnice Nade Čavlović Smiljanec
- zastupnici je prestao mandat 1. srpnja 2013.

Izabrana:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
IV. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- članica Odbora za zakonodavstvo- od 18. siječnja 2012. do 1. srpnja 2013.
- članica Odbora za pravosuđe- od 18. siječnja 2012. do 1. srpnja 2013.
- članica Odbora za obranu- od 18. siječnja 2012. do 1. srpnja 2013.
- članica Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini NATO-a- od 24. veljače 2012. do 1. srpnja 2013.
- članica Odbora za međuparlamentarnu suradnju
- članica Nacionalnog vijeća za vode


Zastupnici
Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite