Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
DAVOR MILIČEVIĆ  
HDZ


DAVOR MILIČEVIĆRođen je 18. listopada 1966. godine u Slavonskom Brodu. Završio Pravni fakultet (VSS - diplomirani pravnik).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Telefaks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
12. travnja 2013.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započeo mandat 12. travnja 2013. kao zamjeniku zastupnika Petra Čobankovića

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za zakonodavstvo
- član Odbora za pravosuđe
- član Državnoodvjetničkog vijeća iz reda zastupnika

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
V. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za zakonodavstvo- od 25. listopada 2013. do 27. veljače 2015.
- član Odbora za Ustav, Poslovnik i politički sustav- od 13. veljače 2015. do 27. veljače 2015.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite