Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 

GORAN MARIĆ

 
HDZ


Goran MarićRođen je 5. rujna 1959. u Grudama (Bosna i Hercegovina). Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu. Stekao doktorat iz područja ekonomskih znanosti (VSS – doktor ekonomskih znanosti, docent).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Telefaks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
24. svibnja 2013.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započeo mandat 24. svibnja 2013. kao zamjeniku zastupnika Branka Vukelića

Dužnosti u Saboru:
- potpredsjednik Odbora za financije i državni proračun
- član Odbora za zakonodavstvo
- član Odbora za obrazovanje, znanost i kulturu

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
VII. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- potpredsjednik Odbora za zakonodavstvo- od 27. rujna 2013. do 27. veljače 2015.
- član Odbora za financije i državni proračun- 25. listopada 2013. do 27. veljače 2015.

Prethodni mandati:
6. saziv

Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite