Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail:
mediji@sabor.hr
          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 7. saziva Hrvatskoga sabora
 
VESNA SABOLIĆ  
Reformisti


Vesna SabolićRođena je 21. ožujka 1958. u Bihaću. Diplomirala sociologiju na Sveučilištu u Zadru (VSS - diplomirana sociologinja).

Kontakt:

Klub zastupnika DC-a, Novog vala i Narodne stranke - reformista
Telefon: 01/6303 354; 01/6303 355
Telefaks: 01/6303 398
e-mail: klubbaloevic.martincevic.ozbolt@sabor.hr; slavko.rako@sabor.hr

 
Vesna Sabolić  
Stranačka pripadnost:
Narodna stranka - reformisti

Klub zastupnika:
Klub zastupnika DC-a, Novog vala i Narodne stranke - reformista

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
1. srpnja 2014.

Kraj obnašanja zastupničkog mandata:
28. prosinca 2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupnici je započeo mandat 1. srpnja 2014. kao zamjenici zastupnika Joze Radoša
- zastupnica je 6. ožujka 2015. prestala biti članicom Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata te je nastavila obnašati zastupničku dužnost kao članica Narodne stranke – reformista

Izabrana:
- lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica:
IX. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- članica Odbora za zdravstvo i socijalnu politiku- od 4. srpnja 2014. do 20. ožujka 2015.
- članica Odbora za pravosuđe- od 4. srpnja 2014. do 20. ožujka 2015.


Zastupnici
Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite