Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail: mediji@sabor.hr

          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 9. saziva Hrvatskoga sabora
 
ANDRO KRSTULOVIĆ OPARA  
HDZ

Andro Krstulović OparaRođen je 22. svibnja 1967. u Splitu. Završio Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS - diplomirani povjesničar umjetnosti i arheolog).

Kontakt:

Odbor za obrazovanje, znanost i kulturu
Telefon: 01/45 69 488
Faks: 01/45 69 621
e-mail: odborozk@sabor.hr 

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
14. listopada 2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 14. lipnja 2017.; od 19. lipnja 2017. zamjenik zastupnika je Ante Babić

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica:
X. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- predsjednik Odbora za obrazovanje, znanost i kulturu- od 28. listopada 2016. do 19. lipnja 2017.
- član Odbora za informiranje, informatizaciju i medije- od 17. listopada 2016. do 19. lipnja 2017.

Prethodni mandati:
1. saziv

Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite