Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail: mediji@sabor.hr

          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 9. saziva Hrvatskoga sabora
 
NIKOLA GRMOJA  
MOST


Nikola GrmojaRođen je 28. srpnja 1981. u Metkoviću. Završio Filozofski fakultet u Zadru (VSS - profesor povijesti i sociologije).

Kontakt:

Klub zastupnika Mosta nezavisnih lista
Telefon: 01/4569 385
Faks: 01/4569 674
e-mail: klubmost@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Most nezavisnih lista

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Mosta nezavisnih lista

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
14. listopada 2016.

Dužnosti u Saboru:
- član Odbora za informiranje, informatizaciju i medije
- član Istražnog povjerenstva za utvrđivanje činjenica u vezi okolnosti nastanka poslovnog koncerna Agrokor, njegove današnje pozicije na tržištu, nastanka njegovih poslovnih problema, a posebno dugovanja prema dobavljačima te ostalim vjerovnicima, uloge regulatora na tržištima vezano za Agrokorove poslovne aktivnosti i okolnosti koje su dovele do aktivnosti Vlade Republike Hrvatske prema Agrokoru odnosno prijedloga mogućih rješenja za situaciju u kojoj se Agrokor našao
- predsjednik Kluba zastupnika Mosta nezavisnih lista

Izabran:
- lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica:
VI. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost- od 28. listopada 2016. do 9. lipnja 2017.
- član Odbora za pomorstvo, promet i infrastrukturu- od 28. listopada 2016. do 19. lipnja 2017.


Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite