Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail: mediji@sabor.hr

          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 9. saziva Hrvatskoga sabora
 
DARKO HORVAT  
HDZ

Rođen je 28. rujna 1970. u Čakovcu. Završio Fakultet za elektrotehniku i računarstvo u Mariboru, Republika Slovenija (VSS - diplomirani inženjer elektrotehnike).

Kontakt:

Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Hrvatska demokratska zajednica

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
14. listopada 2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 14. listopada 2016.; zamjenica zastupnika je Nikolina Babić
- zastupniku je prestalo mirovanje mandata danom 27. listopada 2016.
- zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 25. svibnja 2018.; zamjenica zastupnika je Sunčana Glavak

Izabran:
- lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica:
III. izborna jedinica

Prethodne dužnosti:
- član Odbora za gospodarstvo- od 28. listopada 2016. do 25. svibnja 2018.
- član Odbora za zaštitu okoliša i prirode- od 28. listopada 2016. do 25. svibnja 2018.
- potpredsjednik Odbora za međuparlamentarnu suradnju- od 28. listopada 2016. do 25. svibnja 2018.
- član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj dimenziji Srednjoeuropske inicijative- od 28. listopada 2016. do 25. svibnja 2018.

Prethodni mandati:
8. saziv

Hrvatski sabor 2018. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite