Naslovnica
Naslovnica Naslovnica
Naslovna
Mapa weba
English

Kontakt:

 

Hrvatski sabor

Trg sv. Marka 6

10 000 Zagreb

 

Tel.: 01/45 69 222
e-mail: mediji@sabor.hr

          gradjani@sabor.hr

Zastupnici 9. saziva Hrvatskoga sabora
 
VLAHO OREPIĆ  
MOST


Rođen je 16. studenoga 1968. u Čapljini (Bosna i Hercegovina). Završio studij nautike na Sveučilištu u Dubrovniku, Kineziološki fakultet u Zagrebu i Mornaričku vojnu akademiju u Splitu (VSS - diplomirani inženjer pomorskog prometa, viši sportski trener fitnesa, inženjer strojarstva).

Kontakt:

Klub zastupnika Mosta nezavisnih lista
Tajnica Kluba: Marija Lončar
Telefon: 01/4569 385
Faks: 01/4569 674
e-mail: klubmost@sabor.hr

 
O zastupniku  
Stranačka pripadnost:
Most nezavisnih lista

Klub zastupnika:
Klub zastupnika Mosta nezavisnih lista

Početak obnašanja zastupničkog mandata:
14. listopada 2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:
- zastupniku je započelo mirovanje mandata dana 14. listopada 2016.; zamjenik zastupnika od 14. do 19. listopada 2016. je Natko Felbar, a od 19. listopada 2016. do 10. svibnja 2017. Davor Romić
- zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 10. svibnja 2017.

Izabran:
- lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica:
I. izborna jedinica



Hrvatski sabor 2017. Pravne napomene
Impressum
Powered by iSite