4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Ivan Jarnjak (HDZ)

Jarnjak, Ivan

Rođen je 9. travnja 1941. u Bednji. Završio studij organizacije rada; dipl.ing. organizacije rada.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: