9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Josip Salapić (HDSSB)

Salapić, Josip

Rođen je 13. ožujka 1976. u Osijeku. Magistrirao na Pravnom fakultetu u Osijeku (VSS - stekao magisterij u području društvenih znanosti - polje prava). 


 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

04.11.2016.

Datum završetka mandata:

11.05.2017.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 4. studenoga 2016. kao zamjeniku zastupnika Branimira Glavaša
  • zatupniku je prestao mandat 11. svibnja 2017. povratkom izabranog zastupnika Branimira Glavaša na zastupničku dužnost

Izabran:

  • lista Hrvatskog demokratskog saveza Slavonije i Baranje i Hrvatske konzervativne stranke

Izborna jedinica: