6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Ivan Bagarić (HDZ)

Bagarić, Ivan

Rođen je 11. studenoga 1961. u Mesihovini (Tomislavgrad; Bosna i Hercegovina). Završio Medicinski fakultet u Sarajevu (VSS; doktor medicine; magistar medicinskih znanosti, specijalist javnog zdravstva). Preminuo 9. svibnja 2019. (Tomislavgrad, Bosna i Hercegovina).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: