4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Mato Arlović (SDP)

Arlović, Mato

Rođen je 4.11.1952. u Oštroj Luci (BiH). Završio Pravni fakultet; magistar pravnih znanosti.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • potpredsjednik Sabora (od 02.02.2000. do 22.12.2003.)

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: