5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Mato Arlović (SDP)

Arlović, Mato

Rođen je 4. studenoga 1952. u Oštroj Luci (Orašje, Bosna i Hercegovina). Završio Pravni fakultet u Osijeku (VSS – diplomirani pravnik; magistar pravnih znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • Potpredsjednik (od 22.12.2003. do 11.01.2008.)

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: