8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Branko Grčić (SDP)

Grčić, Branko

Rođen je 16. travnja 1964. u Kninu. Završio Ekonomski fakultet u Splitu (VSS - doktor znanosti, sveučilišni profesor). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 30. siječnja 2016.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 28. prosinca 2015.; zamjenik zastupnika je Nikša Peronja

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske stranke umirovljenika, Hrvatskih laburista - stranke rada, Autohtone - hrvatske seljačke stranke i Zagorske stranke

Izborna jedinica: