6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Zlatko Horvat (NZ)

Horvat, Zlatko

Rođen je 29. kolovoza 1948. u Varaždinu. Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 24. travnja 2009. prestao biti članom Hrvatske narodne stranke, a mandat je nastavio obnašati kao nezavisni zastupnik
  • zastupniku je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjeniku zastupnika Radimira Čačića

Stranačka pripadnost:

Klub zastupnika:

Izabran:

  • lista Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata

Izborna jedinica: