6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Milorad Pupovac (SDSS)

Pupovac, Milorad

Rođen je 5. studenoga 1955. u Ceranjama Donjim (Benkovac). Završio Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS – profesor; doktor znanosti; sveučilišni profesor filologije i lingvistike). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Zastupa manjinu:

srpsku

Izabran:

  • kandidat Samostalne demokratske srpske stranke

Izborna jedinica: