5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Milorad Pupovac (SDSS)

Pupovac, Milorad

Rođen je 5. studenoga 1955. u Ceranjama Donjim (Benkovac – Hrvatska). Završio Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS – profesor). Doktor znanosti; sveučilišni profesor (filologija – lingvistika). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Zastupa manjinu:

srpsku

Izabran:

  • lista Samostalne demokratske srpske stranke

Izborna jedinica: