9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Milorad Pupovac (SDSS)

Pupovac, Milorad

Rođen je 5. studenoga 1955. u Ceranju Donjem, Benkovac. Doktorirao na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (VSS – profesor filozofije, profesor lingvistike; doktor znanosti; sveučilišni nastavnik).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Zastupa manjinu:

srpsku

Izabran:

  • kandidat Samostalne demokratske srpske stranke

Izborna jedinica: