9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Davor Miličević (HDZ)

Miličević, Davor

Rođen je 18. listopada 1966. godine u Slavonskom Brodu. Završio Pravni fakultet u Osijeku (VSS - diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

20.10.2016.

Datum završetka mandata:

21.02.2019.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 20. listopada 2016. kao zamjeniku zastupnika Dražena Milinkovića
  • zastupniku je prestao mandat 21. veljače 2019. povratkom izabranog zastupnika Dražena Milinkovića na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: