4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Pavao Miljavac (DC)

Miljavac, Pavao

Rođen je 3. travnja 1953. u Maletilićima (Duga Resa). Završio Tekstilno-kemijski fakultet.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: