4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Dubravka Šuica (HDZ)

Šuica, Dubravka

Rođena je 20. 5. 1957. u Dubrovniku. Završila Filozofski fakultet u Zagrebu; prof. engleskog i njemačkog jezika.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: