6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Ivanka Roksandić (HDZ)

Roksandić, Ivanka

Rođena je 12. lipnja 1954. u Sisku. Završila Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS – profesorica hrvatskog jezika i književnosti i komparativne književnosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

06.01.2011.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjenici zastupnika Ivana Šukera
  • prestankom mirovanja zastupničkog mandata zastupnika Ivana Šukera, mandat zamjenice zastupnika prestao je 6. siječnja 2011.
  • zastupnici je započeo mandat 6. siječnja 2011. godine kao zamjenici zastupnika Dražena Bošnjakovića.

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: