9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Krešo Beljak (HSS)

Beljak, Krešo

Rođen je 22. kolovoza 1971. u Brežicama. Završio Prirodoslovno-matematički fakultet i Fakultet političkih znanosti sveučilišta u Zagrebu (VSS - magistar edukacije geografije, sveučilišni specijalist vanjske politike i diplomacije).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: