4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Dražen Budiša (HSLS)

Budiša, Dražen

Rođen je 25. srpnja 1948. u Drnišu. Završio Filozofski fakultet u Zagrebu – filozofija i sociologija.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je mandat mirovao od 16. svibnja 2002. do 10. kolovoza 2002.; zamjenik zastupnika bio je Vinko Špiček

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske socijalno-liberalne stranke i Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: