6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Krešimir Ćosić (HDZ)

Ćosić, Krešimir

Rođen je 23. listopada 1949. u Zagrebu. Završio Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, magistrirao i doktorirao elektrotehničke znanosti (VSS - doktor znanosti; sveučilišni profesor). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

30.11.2010.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • prestankom mirovanja mandata zastupnice Biance Matković, mandat zamjenika zastupnice prestao je 30. studenoga 2010.
  • zastupniku je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjeniku zastupnice Biance Matković

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: