4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Karl Gorinšek (LS)

Gorinšek, Karl

Rođen je 3.12.1943. u Poljčanama, Slovenska Bistrica, Republika Slovenija. Završio je Visoku političku školu u Beogradu, Jugoslavija; Ratnu školu JNA; politolog.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.07.2003.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • od 14. srpnja 2003. mijenjao zastupnika Vladu Gotovca

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke, Liberalne stranke, Hrvatske narodne stranke i Akcije socijaldemokrata Hrvatske

Izborna jedinica: