6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Šime Lučin (SDP)

Lučin, Šime

Rođen je 4. studenoga 1958. u Trogiru. Završio Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS – diplomirani politolog). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: