4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Ivo Sanader (HDZ)

Sanader, Ivo

Rođen je 8. lipnja 1953. u Splitu. Završio Filozofski fakultet u Innsbrucku; dr. znanosti

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: