8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Mirando Mrsić (SDP)

Mrsić, Mirando

Rođen je 14. listopada 1959. u Splitu. Završio Medicinski fakultet u Zagrebu (VSS – doktor medicine, specijalist internist – hematolog, doktorat iz biomedicinskih znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 30. siječnja 2016.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 28. prosinca 2015.; zamjenica zastupnika je Svjetlana Lazić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske stranke umirovljenika, Hrvatskih laburista - stranke rada, Autohtone - hrvatske seljačke stranke i Zagorske stranke

Izborna jedinica: