6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Vladimir Šeks (HDZ)

Šeks, Vladimir

Rođen je 1. siječnja 1943. u Osijeku. Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • potpredsjednik Sabora (od 11.01.2008. do 22.12.2011.)

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: