5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Vladimir Šeks (HDZ)

Šeks, Vladimir

Rođen je 1. siječnja 1943. u Osijeku (Hrvatska). Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

  • predsjednik Sabora

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: